Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zpěvačka Ewa Farna se během vystoupení počurala!

20. 2. 2008

Zpěvačka Ewa Farna se během vystoupení počurala!

Ewa Farna

Ewa Farna

Idol většiny teenagerů zpěvačka Ewa Farna prozradila své velké tajemství. Jednou se při vystoupení na pódiu počurala.

„Je to už dávno a já byla ještě malá. Byla to nějaká besídka nebo něco takového. A já si pamatuji, že jsem mamince pořád říkala, jak se mi strašně chce na záchod. Snažila se mi vysvětlit, že musím chvilku počkat, ale marně. Já to prostě nevydržela a pustila to,” prozradila v rozhovoru pro Top Star magazín zpěvačka Ewa Farna.

„Potom jsem se strašně styděla a vybavuji si, jak se mě mamka snažila krýt. Říkala, že se vylila váza od kytek, ale stejně jí nikdo nevěřil. Všem bylo jasné, co se stalo,“ směje se Ewa, která se ještě pár dní poté neubránila posměškům.

Farna - Čekám, až mi narostou! Podívejte se na video!

Před pár dny natočila tato mladá zpěvačka videoklip k titulní písni nového seriálu televize Prima Ošklivka Katka. Tuto skladbu dokonce Ewa propojila i se svým novým turné. Tam si ji přímo na pódiu s ní mohou zazpívat i fanoušci. Musí se ale předtím přihlásit na internetových stránkách, kde se dozví také víc o této speciální příležitosti.

Turné Ewy Farné by mělo být podle jejího týmu velkolepé. Kromě obrovské speciální scény uvidíte Ewu během vystoupení také lyžovat na uměle vytvořené stěně. (ex)

 

Náhledy fotografií ze složky Z Mostu jak Ewka lyžovala 2.2.08

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

dopis

(monika, 24. 1. 2010 16:41)

jsi dobrá

kamarádka

(lucka, 7. 7. 2008 9:27)

máš:icq????????????????mimochodem jsem lucka šobrová asi mš neznáš vidˇ?????????????????a pošli mi na email:lucie122@seznam.cz a tvůj telefon