Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ewa Farna
Ewa Farna
 
 Koncert pro všechny bezva lidi je vyprodán
 
OSTRAVA - Tradiční každoroční Koncert pro všechny bezva lidi, spojený letos s devátými narozeninami Radia Čas, se uskuteční už tuto sobotu v ostravské ČEZ Aréně od 17 hodin.
 
 

„Zřejmě zklamu všechny další zájemce o tuto velkou podívanou, ale koncert je už několik dnů beznadějně vyprodán,“ říká za pořadatele Radia Čas Tomáš Kratina. Není divu. Vždyť publikum si v hudebním maratonu doslova užije špičkové interprety nejenom naší populární scény.

Posluchači se mohou těšit na ostravskou stálici a skvělou zpěvačku Věru Špinarovou, která nadchla nedávno právě v ostravské ČEZ Aréně všechny své fanoušky. Stala se důstojným hudebním hostem Joe Cockera, ale excelovala také v ostravském Parníku před několika dny.

„Pokud se příznivci Věry Špinarové v sobotu do ostravské ČEZ Arény nedostanou, mohou si ji poslechnout v přímém televizním přenosu v letošním silvestrovském pořadu na Nově, kde bude účinkovat ve velké show přímo na Václavském náměstí v Praze. Jen pro zajímavost: chystá na toto vystoupení také duet s Marií Rottrovou,“ sdělil nám včera manažer zpěvačky Alan Janeček.

Domácí scénu populární hudby bude pozítří na koncertě rovněž reprezentovat Lucie Vondráčková, která je v tradiční soutěži Českého slavíka horkou favoritkou na jednu z nejvyšších příček. V Ostravě nebude chybět ani nadějný Petr Bende, který do Moravskoslezského kraje zajíždí v poslední době velmi často. Není divu, vždyť tady našel svoji velkou lásku, která prý má jméno Zuzana…

Očekávání teenagerů zřejmě navýsost splní asi jejich největší současná favoritka Ewa Farna, která má v Koncertě pro všechny bezva lidi své nezastupitelné místo.

Zahraničními hosty ze Slovenska se stanou pohodoví No Name a živá legenda v podobě Elánu – čili Jožo Ráž, Ján Baláž a Vašo Patejdl.

„Ale přes všechna známá jména koncertu, kde by se mělo setkat na dvanáct tisíc posluchačů, nesmíme zapomenout ani na našeho zpěváka, který s námi kdysi začínal, Zdeňka Krásného. Také ten bude mít svůj prostor. Milovníky skupiny ABBA určitě zaujme jejich revivalové seskupení, které vzniklo v Čechách,“ dodává Tomáš Kratina.

Podle jeho slov se brány ostravské ČEZ Arény otevřou už v 15.30 hodin a po 22. hodině bude posílena městská hromadná doprava v okolí konání koncertu.

 

Náhledy fotografií ze složky


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář