Jdi na obsah Jdi na menu
 


Máš chuť stát se jedním z nás a být oficiálně spřízněn s Ewou?

Je to velmi jednoduché! Stačí si vytisknout přihlášku (odkazy k jejímu stažení najdeš na konci této stránky nebo ZDE), vyplnit ji, podepsat (v případě, že je Ti méně než 18 let to musí udělat Tvůj zákonný zástupce) a zaslat na adresu fanclubu (Fanclub Ewy Farné, o.s., Lewron vision s.r.o., Krakovská 7, 110 00 Praha 1).
Pak už jen stačí počkat až k nám Tvá přihláška dorazí a my ji zpracujeme. Poté Ti pošleme registrační email, ve kterém potvrdíme schválení Tvé přihlášky.

Ovšem pozor - podpisem přihlášky souhlasíš se Stanovami fanclubu (najdeš je v sekci O fanclubu nebo také ZDE). Proto si je, prosím, důkladně pročti než přihlášku podepíšeš a hodíš do schránky. Stanovy jsou vlastně takový "manuál", podle kterého se všechno dění ve fanclubu řídí a proto je nutné vědět co je v nich napsáno :-)

Ptáš se, k čemu je vlastně dobré být v oficiálním fanclubu? Zde je výčet několika hlavních výhod:
 • právo spoluvytvářet dění ve fanclubu a rozhodovat o něm
 • vstupní dárek, odznak fanclubu, pro každého člena
 • několikrát ročně osobní setkání s Ewou a dalšími členy fanclubu
 • možnost zakoupení nového CD Ewy podstatně dříve, než dorazí do obchodů
 • možnost stažení unikátních remixů Ewiných písní
 • sleva na CD a veškeré suvenýry a propagační materiály
 • možnost nákupu suvenýrů vyrobených speciálně pro fanclub, včetně exkluzivního DVD
 • několikrát ročně speciální chat s Ewou pouze pro členy fanclubu
 • soutěže o speciální výhry a vstupenky na koncerty
 • exkluzivní materiály (informace, které široká veřejnost neví, rozhovory, fotky, reporty z akcí...)
 • neomezený přístup do všech sekcí a částí fanclubáckého webu www.ewafarna.cz/fanklub (všechny hlavní informace a materiály jsou zaheslovány pouze pro členy fanclubu)
 • společné návštěvy koncertů

S těmito veskrze příjemnými výhodami je ovšem spojena i jedna jediná povinnost - a tou je platba členských příspěvků. Ty samozřejmě neslouží k tomu, aby se pár vyvoleným jedincům zvýšil stav na jejich účtech... :) Veškeré členské příspěvky a poplatky slouží k pokrytí nákladů spojených s chodem fanclubu (výroba průkazek, tvorba webových stránek, pronájem prostor pro konání srazů a schůzí, vedení účtu, poštovné, atd.). Stanovenou výši členských příspěvků a poplatků přehledně uvádí následující tabulka:

Příspěvky a poplatky

Vstupní poplatek: 200 Kč

Členský příspěvek:
do 15ti let: 15Kč/měsíc = 180Kč/rok
15 - 17 let: 20Kč/měsíc = 240Kč/rok
nad 18 let: 25Kč/měsíc = 300Kč/rok


Ode dne, kdy Ti přijde email s potvrzením schválení Tvé přihlášky, běží dvoutýdenní lhůta k zaplacení vstupního poplatku a členského příspěvku. Vstupní poplatek je jednorázová částka, která se platí při vstupu do fanclubu, členský příspěvek se platí každoročně. Výše členského příspěvku záleží na tvém věku (viz tabulka). Při vstupu do fanclubu se platí poměrná část podle měsíce, v jakém jsi do fanclubu vstoupil (například pokud vstoupíš do fanclubu k 15. 6., platíš příspěvek jen za zbývajících sedm měsíců do konce roku, apod...). Proto uvádíme členské příspěvky i v měsíčních částkách.

Účet pro zaplacení poplatků bude zveřejněn ve chvíli, kdy bude Fanclub oficiálně zaregistrován, (proto hlídej sekci "Novinky"), jako variabilní symbol je nutné uvést Tvé členské číslo, které Ti zašleme spolu s potvrzením přihlášky!!!
Doporučujeme, pokud je to možné, zaplatit přímo na pokladně banky - částka je na účet fanclubu připsána okamžitě. Ale je samozřejmě možná i platba složenkou, převodem z účtu či osobně.
Ode dne zaplacení vstupního poplatku a členského příspěvku jsi oficiálně členem fanclubu a zašleme Ti email s přístupovými údaji do zaheslované části webu a výzvou k přihlášení se do konference fanclubu, která probíhá přes systém Pandora www.pandora.cz.
V krátké době Ti pak také poštou přijde členský průkaz a vstupní dárek.

V případě jakýchkoli nesrovnalostí, otázek či připomínek prosím pište na fanclubewyfarne@email.cz .
 

Náhledy fotografií ze složky


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář