Jdi na obsah Jdi na menu
 


S jakou show a repertoárem jsi do Jablonce přijela?

Do jabloneckého Eurocentra jsem přijela s kapelou a se skvělou rockovou show a já doufám, že si to všichni užili. Pro koncert jsem si vybrala mix z desek Měls mě vůbec rád a Ticho.

Vystupovala jsi již v minulosti v Jablonci?

Ano, zhruba před půl rokem v music baru Coyote, ale to bylo playback vystoupení, live koncert ještě ne, taky jsem se o to víc na vystoupení těšila. Jablonec se mi moc líbí, je tu skvělá atmosféra.

Proč se píšeš Ewa s w?

Protože jsem Polka a jméno Ewa se takto v polštině píše.

Jak zvládá čtrnáctileté děvče popularitu, a ovlivnila ti nějakým způsobem soukromý život?

Nevím, jestli zrovna tohle je popularita, ale zatím to se školou jde skloubit. Jsem ráda, že kamarádi jsou milí a učitelé vstřícní, takže to je v pohodě.

Kdo ti píše texty, můžeš do nich zasahovat nebo je ovlivňovat?

Ano, mohu ovlivňovat texty, je to tak, že manažerka pošle návrh textu a většinou se spolu shodneme. Nestává se, že bych texty odmítala, to vůbec ne. Texty mi píše Petra Cvrkalová, Jana Rolincová nebo Petr Šiška. Tři texty jsem si už napsala i sama, a to u písně Ponorka, Nemám na vybranou a Lalalaj.

Kdo tě vůbec přivedl ke zpěvu, a co ti hudba přináší?

Hudba mi přináší velkou radost a pocit, že něco dělám. Nesnáším nudu, a to že mám kapelu, že lidi přijdou na koncert mě naplňuje. To co dělám vyzařuje to, že pracujeme, že se snažíme a vystoupení nebo deska je naším výsledkem. Na pěveckou dráhu mě přivedli rodiče.

Získala jsi řadu ocenění, můžeš nějaké připomenout?

Tak je to objev roku hudební televize óčko, objev roku na Českém slavíku, objev roku v časopise Poprock, deska roku nebo za nejprodávanější debut.

Jaké jsou tvoje plány do budoucna, kde tě mohou fanoušci vidět?

Na jaře pojedeme turné po České republice. Doufám, že to bude super rocková show. Pak mám v plánu nějaké promo ve Varšavě, protože jsem právě vydala desku v Polsku. Také uskutečníme pár koncertů s kapelou, nějaké televizní pořady a především chci zvládnout přijímačky na gymnázium do Českého Těšína.

 

Náhledy fotografií ze složky


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář